Aksu Yaşam; Bahçecik’te Muhteşem Bir Yaşam


Aksu Yaşam, 15 yıllık birikim ve deneyimiyle sizlere enfes bir yaşam alanı sunmak için burada! Kocaeli’nin Bahçecik bölgesinde 5900 metrekarelik bir alanda kurulu olan projemizde, yer alıyor. Her bir detayın özenle düşünüldüğü bu dünyaya adım atarak, siz ve sevdikleriniz için mükemmel bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. .


Villalarımız, 4 yatak odalı ve 276 metrekare net alanlı olup, zamansız bir mimari tasarıma sahiptir. Doğal güzelliklerle kusursuz bir şekilde harmanlanan bu villalar, çevrenin ruhunu yansıtan estetik bir görünüme sahiptir. 

Her villa, kendi özel bahçesine sahiptir ve 2 yatak odasında ebeveyn banyosu, 1 yatak odasında giyinme odası ve wc bulunmaktadır. Konutun her alanı, konfor ve rahatlık sunmak için özenle tasarlanmıştır.

Villalarımızın en alt katında, keyifli zaman geçirebileceğiniz birçok olanak bulunmaktadır. Havuz, sauna, mutfak ve dinlenme odası gibi özellikler, evinizin alt katında sizleri bekliyor. Bu alanlarda, günlük stresinizi atabilir, rahatlayabilir ve kendinizi şımartabilirsiniz. 

Havuzunuzun yanında yer alan sauna, bedeninizi ve zihninizi arındırmanıza yardımcı olurken, geniş mutfak ve dinlenme odası ise sosyal aktivitelerinizi ve keyifli anlarınızı paylaşmanız için ideal bir ortam sunar..


Aksu Yaşam, Bahçecik doğasının mükemmel atmosferinde sabah yürüyüşlerine çıkmanıza olanak sağlar.  

Doğayla iç içe olan, deniz manzaralı bu bölgede huzurlu bir yaşam sürerken, villanızın sunduğu olanaklarla kendinizi şımartabilirsiniz.

Aksu Yaşam Bahçecik Villaları, inşaatı %50 tamamlanmış olup, bu müstesna konut projesinin hayata geçirilmesine bizi bir adım daha yaklaştırıyor. Her geçen gün doğanın ortasında lüks ve uyumlu yaşam vizyonu canlanıyor. 

Konfor, şıklık ve dinginliğin kusursuz bir şekilde bir araya geldiği bu muhteşem villaların açılışı için bizi izlemeye devam edin. Size en üst düzey yaşam deneyimini sunmak için her detayın titizlikle hazırlandığı hayalinizdeki ev sizi bekliyor.